Продам вінілову платівку Dalida «Поёт Далида» – 1985

160 грн.
  • доставка из г. Киев
  • 27 мая 2019, номер: 9996
Музыкальный жанр: Поп 

Описание

Продам вінілову платівку Dalida «Поёт Далида» – 1985
Даліда (Йоланда Крістіна Джильйотті; Dalida; народилася 17 січня 1933 року— спочила 3 травня 1987 року) — легендарна півачка й акторка італійського походження, що виросла у Єгипті та зробила кар’єру у Франції.
Даліда народилася в Каїрі. Батьки – італійці. У 1951 році вона взяла участь в конкурсі «Міс Ундіна», в якому зайняла 2 місце, а у 1954 році перемогла на конкурсі «Міс Єгипет».
Через сварку в родині Йоланда йде з дому і влаштовується в агентство «Донна» манекенницею. Після перемоги на конкурсі «Міс Єгипет» Йоланді запропонували зніматися в кіно. Тоді ж вона і бере псевдонім «Даліла» на честь героїні біблійної притчі «Самсон і Даліла». У 1954 році вона знімається в невеликих ролях у фільмах «Маска Тутанхамона» і «Склянка та цигарка». Для фільму «„Склянка та цигарка“» вона записує свою першу пісню «Чорний місяць» («La luna negra»). 24 грудня 1954 року Йоланда переїздить до Парижа.
У Парижі в Йоланди з’явилися проблеми з роботою, до того ж вона ще не досить добре володіла французькою мовою. Незабаром вона вирішила зайнятися співом і брати уроки вокалу. Її вчителем співу став Ролан Берже. Перші виступи проходили в клубі «Вілла д’Есте», де вона виконувала пісні італійською, французькою та іспанською мовами. Там вона познайомилася з письменником і сценаристом Альбером Машаро, який і запропонував їй змінити букву «л» на «д» в останньому складі її псевдоніма, в результаті Йоланда стала Далідою.
На конкурсі «Номер один завтрашнього дня», де вона виконувала пісню Глорії Лассо «Незнайомка в раю» («L'inconnue au paradis»), її помітили директор радіостанції «Європа 1» Люсьєн Моріс і власник звукозаписної фірми Едді Барклай. Однак її перша платівка «Мадона» («Madona») з іспанськими піснями Глорії Лассо не мала успіху.
В 1956 році Даліда записала свій перший хіт «Бамбіно» («Bambino») і підписала свій перший контракт з фірмою «Барклай». До 1957 року продано 300 000 копій платівок із піснею «Бамбіно», і Даліда отримала свій перший Золотий диск. Далі з’явилися її хіти «Гондольєр» («Gondolier»), «Як колись» («Come prima»), «Прощай, прощай Крихітко» («Ciao, ciao Bambina»). Даліда отримує незліченні музичні нагороди, а її ім'я та фото не сходять з обкладинок журналів. Вона здійснює турне по всій Франції, а потім і Європі. У 1958 році Даліда вперше виступає в Америці, де імпресаріо Елли Фіцджеральд запропонував зробити їй блискучу кар’єру в США, але вона відмовилася. В 1959 році вона з тріумфом повертається до Каїру. У грудні 1961 року Даліда вперше виступає в «Олімпії» як зірка, після чого вирушає в турне у Гонконґ та В’єтнам. Влітку 1962 року Даліда придбала віллу на Монмартрі, в якій вона жила до кінця свого життя.
У 1968 році Даліда отримала медаль міста Парижа, а Шарль де Ґолль вручив їй Медаль Президента Республіки.
Сторона 1
1. Salma Ya Salma (Delanoë – Jahine – Barnel) 3:02
2. Notre Facon De Vivre (Jouveaux – Carmone – Modugno – Jurgens – Zambrini) 3:22
3. Tu M'as Declaire L’Amour (Sevran – Carmone – Gomez) 2:50
4. Mon Frere Le Soleil (Delanoë – Théodorakis) 3:18
Сторона 2
1. Quand S’arretent Les Violons (Lemesle – Bonny – Candiotti) 3:48
2. A Chaque Fois J’y Crois (Michaele – Théodorakis) 2:08
3. Remember... (C’etait Loin) (Carmone – Arel) 4:15
4. J'attendrai (Olivieri – Poterat – Rastelli) 4:13
Виготовлено за ліцензією фірми Ariola Eurodisc GmbH, Мюнхен.
(с) «Мелодия», 1985. Всесоюзная студия грамзаписи. Платівку випущено Всесоюзною фірмою грампластівок «Мелодия» в СРСР в 1985 році. Платівку виготовлено на Ризькому ордена Знак почёта заводі грамплатівок у 1985 році.
Стан платівки хороший.
Ціна 160 грн. + пересилання.
Комментарии
0
Чтобы опубликовать свой комментарий, Вы должны зарегистрироваться или войти.
Похожие объявления
1158 просмотров объявления
2 из них сегодня